Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 22 stycznia 2014

9. Light in the darkness

light in the darkness

Opowiadania yaoi, głównymi bohaterami są Sasuke i Naruto. Blog nie ma jednego ogólnego tematu. Historie są dość zróżnicowane, a każda z nich jest wyjątkowa.

Fragment jednego z opowiadań:
"Książę Ciemności", Rozdział I
"W momencie śmierci, nie wiadomo jeszcze gdzie trafisz. Wszystko zależy od tego, kto pierwszy cię znajdzie i jak bardzo im na tobie zależy. Jeżeli będzie to wysłannik ciemności; trafisz do piekła, jeżeli światła; do nieba, a jeśli żadna ze stron się tobą nie interesuje, do Pół-Świata. Mimo krążących legend i opowieści w tym „drugim świecie” nie jest tak łatwo jakby się wydawało. Jesteś kontrolowany, każdy twój gest jest poddawany analizie, a panujące tam zasady dorównują surowością tym w wojsku o ile nie są jeszcze gorsze. Porządku pilnują strażnicy, kontrolowani przez króla, jego rodzinę i wyżej postawionych dowódców."

Autor: AoiRose