Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym ISu. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną ISu, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga ISu

Zgłoś się

Zanim napiszesz zgłoszenie, zapoznaj się regulaminem i upewnij się, że spełniasz wszystkie jego punkty. 

Formularz zgłoszeniowy: 
Adres bloga:
Nazwa bloga:
Autor:
Kategoria:
Podkategoria:
Opis:
MUB:
Hasło:
Pod jakim nickiem obserwujesz IS:

Po dodaniu bloga do katalogu zgłoszenie zostanie usunięte.

5 komentarzy:

 1. Adres bloga: http://tagged-scarlet.blogspot.com/
  Nazwa bloga: Tagged #Scarlet
  Autor: Tenebris
  Kategoria: Manga
  Podkategoria: Gangsta
  Opis: Historia opowiada o przeszłości Szkarłatnej Tris, jednej z bohaterek Tagged #Monster - opartego na uniwersum Gangsty. Skąd wziął się jej przydomek i jak trafiła z powrotem do Ergastulum? Kto jest jej bratem i jak zareaguje na powrót dziewczyny do rodzinnego miasta? Przekonaj się sam.
  MUB: Na dole pod postem w spisie katalogów 
  Hasło: Mroźne przedwiośnie
  Pod jakim nickiem obserwujesz IS: Tenebris Tristitia
  Jest tu już wpisane Tagged #Monsters, którego jestem współautorką :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link do IS-u nie działa na twoim blogu.

   Usuń
 2. your-alpha.blogspot.com
  I'm Your Alpha Now
  Anaya Tyrell
  Fanfiction
  Teen Wolf
  Panta rei- wszystko płynie. I wszystko się zmienia. Przekonała się o tym grupa zwykłych nastolatków, których życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni pod wpływem dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń dziejących się w ich mieście. Nagłe samobójstwa, zabójcze zwierzęta biegające po lesie, obsesje nastolatek. To wszystko wprowadza ich na niebezpieczne drogi nieznanego im, ukrytego za kurtyną normalności paranormalnego życia ich miasteczka. Kim jest Derek Hale i co ma wspólnego z tym wszystkim? Czy mroczne legendy opowiadane dzieciom do snu są prawdą?
  Link w zakładce "Katalogi"
  Mroźne Przedwiośnie
  Ella Nightmare

  OdpowiedzUsuń
 3. a) http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com
  b) Wojowniczka z Kagolanii
  c) Fantasy, Akcja
  d) Heroic fantasy
  e) W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
  Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników.
  Po ukończeniu trudnego szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowaniu ich.
  Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.
  f) Kasamiyo Akasawa
  g) W zakładce "Tablica/ linki"
  h) Hasło: MROŹNE PRZEDWIOŚNIE
  i) Kasamiyo Akasawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: http://love-will-survive-karin-and-suigetsu.blogspot.com/
  Nazwa bloga: : "Miłość jest jak wiatr... Nie możesz jej zobaczyć, ale możesz ją poczuć..." - Suigetsu x Karin
  Autor: Kahori Nakadai
  Kategoria: Fanfiction
  Podkategoria: Naruto
  Opis: Historia na tym blogu to poprawiona historia o Mangetsu oraz kunoichi która poznał. Obecnie jest to opowiadanie o Suigetsu, ale wątek wskrzeszenia jego brata i cała stara historia będą tutaj przedstawione. O czym jest historia? Jest to przyszłość. Suigetsu po jakimś czasie od rozwiązania drużyny Sasuke postanowił wyruszyć w podróż która trwa już dwa lata. Próby kontaktu z rodziną nie powiodły się więc młody mężczyzna rozważa powrót do Kirigakure. Jednak wspomina On swoją przeszłość i dzięki temu można bardziej zapoznać się z poprzednią historią która jest początkiem tej, ale już nie jest publikowana. Pierwsza księga opowiadania skupia się głownie na Suigetsu i jego bracie który po wskrzeszeniu udał się wraz z białowłosym do Kiri i tam doszło do jego ponownego spotkania z Yuriko. A druga część? Przedstawia powrót Suigetsu do domu oraz to co dzieje się dalej...
  MUB: Linki
  Hasło: Mroźne Przedwiośnie
  Pod jakim nickiem obserwujesz IS: Kahori Nakadai

  OdpowiedzUsuń