Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 21 kwietnia 2014

29. Szamańska Przepowiednia


Życie Freyi Wenston nie było różowe. Wręcz przeciwnie. Z przeprowadzką do nowego miasta ma nadzieję odnaleźć i nowy początek, a może nawet odkupienie. Niestety, los sprowadza na jej drogę tajemniczego Brucka z Północy, który dla każdego innego mieszkańca wygląda na pijaczynę z poplamioną koszulką. Tylko dlaczego nie dla Freyi?
 Bastian Lancaster jest szamanem. I to nie byle jakim; jednym z najlepszych. Od dziecka nienawidził wuja, który nauczył go, jak być dobrym szamanem. Jak czerpać siłę z nienawiści i zabijać bez skrupułów. Za to siostra Bastiana jest inna - dobra. Czy kiedy przyjdzie mu wybierać pomiędzy życiem siostry, a zadowoleniem rodziny, podejmie słuszną decyzję?
Tych dwoje nigdy nie powinno się spotkać, jednak ich losy zostały splecione już dawno, dawno temu. Będą zmuszeni złączyć siły i odkryć całą prawdę, która została zatajona. Amen nadchodzi, strzeżcie się, niewierni!

Autor: Alia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz