Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

sobota, 26 kwietnia 2014

38. Sekwencja Rubieży


W układzie spójnych elementów określoną sekwencję zamyka rubież – strefa między czymś ludzkim, a czymś co wkracza już w definicję anormalności. Czym zatem jest ta rubież? Rzeczą, słowem, niematerialnym bytem, zwykłą myślą chorych umysłów? Co stanowiła dla niej, tej podróżującej po ścieżkach otępienia?
Była kimś - osobą z przeszłością, przed którą uciekała. Była zagubiona w uczuciach, które izolowały ją od szczęścia. Miała w sobie strach - w szczególności przed sama sobą. Miała dom, nie będący ostoją dla zmęczonych zmysłów. Pragnęła na zawsze przerwać więzy łączące ją ze złem. Pragnęła posiadać zwykle człowiecze życie.

Autor: Gnijące Jasnowłose Dziewczę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz