Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 18 maja 2014

46. Izabela Kastor...


Opowiadanie zaczyna się w jakimś polskim miasteczku, nie myślałam nad tym konkretnie. Jest w Polsce i tyle. Dziewczyna, Izabela Kastor, razem z matką przeprowadza się do domu zmarłej babci, na wieś. Któregoś dnia poznaje Denise, tajemniczą Francuzkę, mówiącą po polsku.
Pewnego dnia obie wybierają się na spacer do lasu, gdzie Iza odkrywa Teleporter - inaczej Drzewo Życia. Wiedziona ciekawością nastolatka dotyka drzewo i BUM! znajduje się w elfim mieście, Sariss. Gdy razem z nowymi przyjaciółmi - elfami - przyjeżdża do stolicy niezwykłego kraju, poznaje prawdę o sobie i swojej rodzinie. Jej dotychczas spokojne życie nagle rozpada się jak karciany domek. Od tamtej pory musi radzić sobie z ciążącymi na niej obowiązkami i kłamstwami matki. Do tego dochodzą magiczne zdolności dziewczyny, przepowiednia i zaginiona siostra...
Czy Iza poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Czy wszystkie skąpane w mroku tajemnice jej matki wyjdą na światło dzienne? Czy Klarze Kastor uda się naprawić rodzinne więzi i pogodzić z zrozpaczoną córką?

Autor: Pelargia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz