Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

piątek, 1 sierpnia 2014

70. "Kreatywność polega na zapominaniu zasad" Zbiór moich opowiadań fantasy


Taniec w Ogniu
Siedemnastoletnią Sandrę od zawsze męczy jeden i ten sam sen. Piękny ptak i tajemniczy głos który ją budzi. Dziewczyna zostaje zmuszona do wakacyjnego wyjazdu nad morze, ale podróż nie kończy się tak jak się spodziewała. Zostaje porwana i okazuje się że w jej żyłach płynie krew potężnego rodu elfów, a ona ma zostać ich królową. Czy zdoła zapanować nad magią, której istnienia nie podejrzewała? Czy ktoś pomoże jej jeśli jej moc ją przerośnie i wewnętrzny ogień zacznie trawić ją całą?


Martwa Gra
Uciekając przed hordą umarłych, Amelia zeskoczyła z muru i poczuła ból w kostce. Nie była w stanie dalej biec, a na karku czuła już oddech śmierci. W ostatniej chwili z pomocą nadeszła jej grupa młodych ludzi, traktyjących okrutną rzeczywistość jak grę. Dziewczyna nie ma wyboru i dołącza do nich, lecz nie wie czy szaleńcy są odpowiednim towarzystwem w obliczu końca ludzkości.

Autor: Black Sky

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz