Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 27 sierpnia 2014

83. Droga przez Ciemność


Wszyscy znają opowieści o Aniołach i Upadłych. O Niebie i Piekle. Znamy je jako biblijne historie, które według niektórych wierzeń mijają się z prawdą. Upadłe Anioły są nam znane tylko jako Boży wysłannicy, którzy z powodu swego nieposłuszeństwa zostali strąceni z Nieba na Ziemię. Ale czy na tym kończy się cała historia? Upadłe Anioły nie występują pod tą jedną nazwą. Istnieją Biali oraz Kruki. Dobrzy i źli, jak w każdej opowieści. I - jak w każdej opowieści - trwa wojna. Biali chcą oczyścić życie Kruków, Kruki chcą przeciągnąć Białych na swoją stronę. Potyczki, bitwy i walki trwają tysiąclecia, a przez ten czas Upadli zbliżyli się do ludzi. Tak powstali Czyści. Pół ludzie, pół anioły. Nieskażeni brudem krwi pierwszego Upadłego.
Ciara Midnight trafiła w to wszystko zupełnie przez przypadek. Dziewiętnastolatka w dniu swych osiemnastych urodzin dowiedziała się prawdy o świecie, który znała dotychczas tylko z bajek i legend. Od tamtej pory jest wojowniczką Czystych - chroniąc Upadłą Anielicę naraża na niebezpieczeństwo samą siebie. Kiedy jednak jej plan poznania Kruków od środka został zniweczony przez miłość - siłę potężniejszą niż nienawiść i zemsta - dziewczyna zaczyna się wahać. Gdzie tak naprawdę jest jej miejsce? Wśród ludzi czy u boku Christophera? Czy trwająca tysiąclecia wojna między społeczeństwami jest prawidłowo uzasadniona i konfliktu nie da się rozwiązać drogą pokojową?

Autor: and my heart is broken

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz