Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 10 września 2014

87. Wyjątkowa Weasley


25 lat minęło od epickiego pojedynku Harrego z Voldemortem. Rose Weasley, po wakacjach wraca do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, razem z jej przyjaciółmi. Ale coś jest nie tak. W szkole wprowadza się wczesną godzinę policyjną, zakazuje się wstęp na 3 piętro i zabrania wychodzenie poza dormitoriów w pełni księżyca.

Rosie, Scorpius, Al i Clary po jakimś czasie odkrywają co się dzieje, decydują się wesprzeć nowych uczniów w ich walce, z nadzieją, że obronią szkołę. Po drodze do zwycięstwa, spotka ich wiele mniejszych przygód, będą w stałym niebezpieczeństwie. Młoda Wealsey odkrywa w sobie talent do walki i poznaje uroki odwzajemnionej miłości.

Chcesz wiedzieć co się dzieje? 

Wpadnij.Autor: Acruxia Black

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz