Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 13 października 2014

89. Saipper


Świat Inveria, świat od zarania dziejów ogarnięty konfliktami i wojnami. Świat podzielony na dwa kontynenty, dobry na którym od wieków toczą się wojny, jak i mroczny w którym w pełni rozkwitł czarny rynek, podziemia i przestępczość. Jednak co się wydarzy, gdy Inverii będzie grozić zagłada? Co jeśli jedna ze stron zajęta konfliktami zbagatelizuje niebezpieczeństwo? Czy mroczny światek podejmie się obrony nie tylko swojego świata? Czy będą wstanie poświecić się dla ludzi, dla istot z innego wymiaru by ocalić swe własne istnienie?
Wplątaną w tą akcje zostanie Ruta, dziewczyna o długiej, męczącej i tajemniczej przeszłości, która będzie towarzyszyć Lordowi Eizo oraz jego wiernemu przyjacielowi Kieru. Czy w porę odkryją sekret tajemniczych morderstw za którymi kryje się nadchodząca wojna światów i ich zagłada?

Autor: Kasumi Otori

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz