Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 20 listopada 2014

103. Atoms of happiness


Szczęścia to zbiór stu listów, skrywanych pod łóżkiem w niewielkim mieszkaniu. Wszystkie zostały napisane przez C., młodą blondynkę, która kiedyś postanowiła odciąć się od swojego starego życia, i rozpoczynając nowe zakochała się. Jej ukochany jest jednocześnie adresatem wszystkich słów, mężczyzną, którego nigdy nie można być pewnym, a który chodzi zawsze własnymi drogami.
Wbrew pozorom całość ma fabułę, a oni własne historie, napisane już lata temu. C. uwielbia wiersze, nie może zasnąć nocami z tęsknoty i nie pija kawy. M. niewiele o sobie lubi mówić. Więcej nie ma sensu tu o nich pisać, ponieważ listy skrywają w sobie wszystko.
Część listów to fikcja, część jest inspirowana wydarzeniami rzeczywistymi bądź zawiera w sobie jak najbardziej szczere i prawdziwe słowa. Historia C. i M. została napisana już lata temu, posiadają swoje imiona, miejsce zamieszkania i wszystkie te szczegóły, które sprawiają, że łatwiej uwierzyć w tą ułudę. Tylko po co je zdradzać? Niech pozostaną tam, gdzie byli, ich cień, tu obecny, to i tak za dużo.

Autor: brunetka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz