Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 28 grudnia 2014

121. You are mine, you know?


Blog jest kontynuacją o-nic-nie-pytaj.blogspot.com 
Zaufanie jest fundamentem każdego związku. Bez niego prędzej czy później wszystko rozpada się na małe kawałeczki , niczym rozbita szklana figurka, która mimo wszelkich starań, która już nigdy nie będzie taka sama jak wcześniej . Niektórych rzeczy niemożna odbudować, podobnie jest z miłością, raz zraniona, bezpowrotnie traci wszystko, co do tej pory zdołała zyskać. 
Kocham Cię- dwa słowa, dla których jesteś w stanie zrobić wszystko. 
Co się stanie, gdy za sprawą jednego wieczoru te dwa słowa tracą na wartości? Zaufanie znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? 
Elena pod wpływem wypadku samochodowego zapada w śpiączkę . Nathan jest zmuszony wyjechać na miesiąc, zostawiając bezradną dziewczynę . Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy przetrwa miłość, która ich łączyła?
Zapraszam i zachęcam do czytania :)

Autor: Tough Love

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz