Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 21 stycznia 2015

133. Magiczne życie Jennifer Aithne


Blog… taki jak inne lub inny niż wszystkie. Zdania na ten temat są podzielone. Po upadku Lorda Voldemorta, w świecie zapanował spokój. Rok po tym zdarzeniu szóstka przyjaciół rozpoczęła naukę w Hogwarcie. Od tej pory spotykały ich przeróżne sytuacje. Jedne były zupełnie niespodziewane i niosły ze sobą mieszane uczucia, a drugie, choć zaplanowane, nie zawsze okazywały się strzałem w dziesiątkę. 
Przed bohaterami cały czas stawiane są nowe wyzwania, którym tylko oni mogą podołać. Czy im się to uda? I jak wybrną z kłopotów… Tego właśnie możesz dowiedzieć się śledząc losy Jennifer, Katniss, Alexii, Aarona, Josha i Leona. 

Autor: Jennifer Bridget Aithne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz