Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 15 lutego 2015

142. Jesteś moim straconym marzeniem


Czy przypadek może być jednocześnie przeznaczeniem? Czy miłość może być porządaniem? Czy los może się okazać dawno ułożonym, dokładnie dopracowanym planem? I czy musi on oznaczać wyrzeczenie się wszystkiego, co się nie zgadza z jego treścią?
Jenny nigdy nie myślała, że jej życie zostało zaplanowane, a ona sama wyznaczona do pewnego zadania, z którym będzie musiała się zmierzyć. W ciągu krótkiego odcinka czasu dowiaduje się, że cały jej dotychczasowy tryb życia to stek kłamstw; dowiaduje się o swoim prawdziwym pochodzeniu i w końcu poznaje swój ściśle określony przez Najwyższą cel. Czy zdoła mu podołać? Czy wśród wrogów rozpozna osoby, za którymi tak bardzo tęskniła? Czy pewien młodzieniec pomoże jej stawić czoła przeznaczeniu, czy okaże się jej kolejnym przeciwnikiem?

Autorka: MariXa M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz