Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 23 kwietnia 2015

189. Jack Felix - Opowiadania i Recenzje


Opowieść o rzadko spotykanej skali. Zapoznajcie się ze światem Drugiej Grecji wzorowanym na kulturze starożytnych. Światem srogim i bezwzględnym, w którym przeżyć musi dziewczyna zrodzona po to, by zabić bogów Olimpu.
Druga Grecja oferuje zastępy polis o różnorodnych ustrojach i obyczajach. To starożytność odrodzona z popiołów i bardziej żywa niż kiedykolwiek. To dziesiątki wyrazistych postaci, które przecinają drogę głównej bohaterce, niejednokrotnie zmieniając jej losy. Przede wszystkim to jednak bogata, pełna emocji fabuła, której nie dane będzie poznać znaczenia słowa "przewidywalność" podczas dziesięciu obszernych, mogących stanowić osobne powieści rozdziałów.
Jeśli jednak nie interesują Was opowiadania fantastyczne, znajdziecie na blogu również krótkie recenzje premierowych gier, filmów, oraz seriali
Zapraszam!

Autor: Jack FelixBrak komentarzy:

Prześlij komentarz