Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 10 czerwca 2015

226. Martwi Przed Świtem


Bonville to miasteczko jak każde inne – z mieszkańcami i historiami opowiadanymi nocą, kiedy dzieci już śpią, a nie ma już o kim porozmawiać. To właśnie tutaj mieszkało pięcioro nastolatków, którzy po wykaraskaniu się z śmiertelnego wypadku zginęli. Tak po prostu – jakby ich ciała obróciły się w pył. Bardziej zabobonni do dziś rozprawiają o kilkutygodniowych burzach zwieńczających zniknięcia, ale kto by im wierzył?
Kiedy historia znów zmierza w tym samym kierunku, zniknięcie młodych jest już zapomnianą legendą. Po tajemniczym wypadku, z którego niemożliwością jest ujście cało, Daniel zdaje sobie sprawę ze zmian, jakie nastąpiły w Bonville. Nic nie jest już takie samo. Ludzie znów zaczynają szeptać na gankach, milkną na widok pięciorga wyrzutków, a dotychczas bezdeszczowa okolica zmienia się w przylądek burz i zawirowań pogody. Czy wybrani okażą się przeklętymi? 

Autor: Native

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz