Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 5 lipca 2015

242. If you die i will literally go out of my freaking mind


Nowy rok szkolny to na Uniwersytecie Yale coś, na co czekają wszyscy. Nauczyciele chcą poznać nowych, uzdolnionych uczniów, a starsi studenci zabawić się kosztem nastolatków.
To właśnie na jednym z najpopularniejszych Uniwersytetów, będzie studiować szóstka przyjaciół: Dylan, Holland, Daniel, Crystal, Shelley oraz Tyler. Wszyscy są wyjątkowi i wszyscy wybrali Yale University School of Drama. Co za tym idzie? Będą kształcić się w najlepszej szkole aktorskiej. Będą tu przeżywać miłostki, rozstania, nowe przyjaźnie i poznają nowych wrogów. Ale chcą tylko jednego. Wynieść coś z murów tej szkoły, żeby w przyszłości spełnić swoje marzenia. Tylko czy ich marzenia nie ulegną zmianom?

Autor: Pysiek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz