Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 12 lipca 2015

246. Stuck in Love


Cath chce w przyszłości wydać swoją książkę. Chce zostać pisarką jak jej matka. Szuka inspiracji dookoła, lecz na razie słabo jej idzie. Nie ma pomysłów, a wena jest równie oporna. Pierwsza wizja jej powieści pojawia się gdy lepiej poznaje swojego współlokatora.
Theo został nauczony przez życie, że należy cieszyć się ulotnymi chwilami, że to one nadają naszej nudnej egzystencji barw. Tak jest z nim. Jego życie pełne niespodzianek, od jakiegoś czasu zostało skreślone, niczym błędny wyraz w notatniku. Właśnie dlatego ukrywa przed brunetką pewien fakt. Nie chce niczego innego jak tylko ochronić ją przed cierpieniem.
,,Możesz uczynić cierpienie pięknym ... ofiarując je w czyjejś intencji"

Autor: Pysiek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz