Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

sobota, 1 sierpnia 2015

274. Olimpijski Zdrajca


Ben Morton od zawsze wiódł spokojne życie, od czasu do czasu zakłócane przez pięści rówieśników, którzy potrzebowali uciekającego worka treningowego, by poprawić swoją kondycję. W każdym razie tak mu się wydawało do dnia, kiedy w szkole pojawia się płonący chłopak, a satyr twierdzi, że jest synem boga lub bogini. Niemożliwe, prawda? A jednak.
Kiedy wszystkie pioruny zostają skradzione, to właśnie ojciec Bena, Hades, staje się głównym podejrzanym, a jak wiadomo - bogowie lubią oczyszczać swe imię za pomocą swych potomków. Jakby to było mało, Zeus wyznacza termin jednego tygodnia do przyznania się winowajcy, inaczej rozpęta się wojna. 
Ben nie ma innego wyboru jak spełnić prośbę ojca i odszukać złodzieja. Tyle, że to nie jest jego jedyna prośba. Czy uda mu się wypełnić swoje przeznaczenie, a jednocześnie oszukać przepowiednię, która zapowiada mu rychłą śmierć?

Autor: Native

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz