Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

piątek, 14 sierpnia 2015

287. Narysuj perfekcje


Nowa szkoła, internat, brak znajomych - tylko nieliczni znaleźli się w tak trudnej sytuacji, lecz to zależy od charakteru, czy ktoś sobie poradzi, czy nie. Jest to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy ma się dopiero szesnaście lat i nieśmiało stąpa się po ziemi. 
Gabriel Phantomhive - zwykły, zagubiony nastolatek o wielkich marzeniach i zamiłowaniu do literatury, szukający swojego miejsca na ziemi. Po trafieniu do nowej szkoły chłopak stara się dopasować do innych uczniów, jednak sprawia mu to problem, więc coraz bardziej zatapia się w świecie ukochanych książek, izolując się od innych...
Pewnego dnia spotyka Wielkich Ważniaków, którzy kompletnie odmieniają jego dotychczasowe życie. Kim są i jak przyczynili się do tak diametralnej zmiany? Czy los w końcu uśmiechnie się do Gabriela? I najważniejsze: jak wiele chłopak będzie w stanie poświęcić, by zdobyć przyjaciół?

Autor: La Luna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz