Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 28 września 2015

322. Prawo Wojny


Był 24 kwietnia roku 1164 ery Ophiuchusa, gdy raz na dobre zakończyła się siedmioletnia wojna z mrocznymi elfami z królestwa Shirudrath. Armia króla Drielriana odmaszerowała do Złotego Królestwa Elfów. Radość ze zwycięstwa i nadzieja na lepszą przyszłość dodały nam sił do odbudowy Farrain.
Szczęście jednak nie trwało długo. Zaledwie dwa lata później miłowana przez poddanych królowa Ava zniknęła bez śladu. Zrozpaczony król robił wszystko, co było w jego mocy, aby odnaleźć swoją małżonkę spodziewającą się potomka, jednak na próżno. Dwadzieścia lat poszukiwań nie przyniosło żadnego efektu. Ruven zmuszony był zaniechać poszukiwań i uznał królową Avę za zmarłą.
30 października roku 1189 ery Opchiuhusa miał miejsce niespodziewany atak. Dzielnica Farrain leżąca u podnóży gór oraz część Złotego Królestwa Elfów zostały doszczętnie zniszczone. Przez obłoki dymu zobaczyliśmy stworzenia o których istnieniu słyszeliśmy jedynie w legendach. Smoki, nad którymi górowała umiłowana królowa Ava. Gdy uciekaliśmy przed ogniem usłyszeliśmy groźbę, iż każdy, kto pozostanie u boku króla, zginie.
Jest rok 1191 ery Opchiuhusa. Król rozkazał odnaleźć Wyrocznię, która usunęła jego pamięć o miłości do małżonki. Farrain znów połączyło siły ze Złotym Królestwem Elfów. Sytuacja jest jeszcze gorsza niż trzydzieści lat temu. Mieszczanie stale poddawani są kontroli, a w mieście panuje cenzura. Nasi synowie, bracia i ojcowie opuścili domy, by służyć ojczyźnie. Być może był to ostatni raz, kiedy rodziny ich widziały.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz