Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 18 stycznia 2016

339. Zatrute Serca

Zatrute Serca

Po śmierci Czarnego Pana czarodzieje mogli odetchnąć z ulgą. Wojna zakończyła się zwycięstwem Harry’ego Pottera, większość śmierciożerców wypełniło cele Azkabanu, a ci nieliczni, którzy zdołali zbiec, ukryli się w najróżniejszych zakamarkach świata w obawie przed sądem. Wszyscy żyli w pokoju przez przeszło dwadzieścia lat.
Jednakże harmonię, którą udało się odbudować, zaczęła zakłócać pradawna, zapomniana siła — moc tak bezwzględna, że ukryto ją między kartami historii czarodziejów i zniszczono każdą rzecz, która mogłaby o niej przypomnieć. Wszystko zaczyna się w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart, gdzie dochodzi do serii niby niefortunnych zdarzeń, które raz na zawsze odmienią życia zarówno uczniów placówki, jak i ludzkości całego świata. Nadszedł czas, by nowe pokolenie stanęło przeciwko złu pleniącemu się w niegdyś bezpiecznych murach zamku. Teraz nikomu nie można ufać — każdy może zdradzić najlepszych przyjaciół, byle tylko ukryć swoje tajemnice. Zazdrość i chęć zemsty zawładnęły sercami niczym trucizna.
Jak potoczą się losy Layken Turner, zarozumiałej Krukoni, która znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, i Jamesa Pottera, aroganckiego Gryfona, który zawsze pcha się tam, gdzie nie powinien?

Autor: Thais

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz