Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 4 lutego 2016

356. Oczy w Ogniu

oczy w ogniu

Może Ci się wydawać, że Oczy w Ogniu są dziwne, bo mają specyficzną budowę, narrację. Powiesz, że są suche i nijakie, bez uczuć, bez mocji. Jednak, to rzeczywistość świata przedstawionego, który jest szary, zimny, nie ma w nim miejsca na ckliwość uczuć.
Kathanna Lewis mieszka wraz z ojcem w strzeżonym osiedlu robotniczym na obrzeżach futurystycznego dystryktu Nowy Jork i nie ma łatwego życia. Po ukończeniu szkoły wyjeżdża do wielkiego miasta, by zacząć naukę na West College. Ludzie szepczą o konflikcie zbrojnym na zachodzie. Wkrótce następuje eskalacja i porządek świata nigdy nie będzie już taki sam.
Nie wiem, dokąd zaprowadzi Cię to opowiadanie i jego bohaterowie. Nie jestem też pewna, czy zostaniesz ze mną do końca, wiem jednak, że Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzi, demonach przeszłości, niełatwych wyborach i skomplikowanej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. 

Autor: O.S. Neilwood

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz