Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 7 lutego 2016

358. Głosy z przeszłości

Głosy z przeszłości

Mówi się, że przeszłość nie powinna zakłócać teraźniejszego życia jednostki. Co jeśli przeszłość sama pcha się do czyjegoś życia wbrew jego woli?
Buck, odzyskawszy wspomnienia, był święcie przekonany, że całkowicie zerwał wszelkie powiązania z Hydrą. Czyżby się pomylił? Czyżby po całym tym czasie pracy dla nich, nie wiedział o pewnym ukrytym fundamencie organizacji? O najważniejszym filarze podtrzymującym ciężar zapomnianych tajemnic?
Gdy wszystko wydaje się wracać do normy, odzywa się głos. Głos z przeszłości, który kieruje Bucky'ego w odległe zakamarki historii Hydry. Odkrycie, że James Buchanan Barnes, assassin stworzony przez Hydrę, był całkowitym przypadkiem, wprawi wszystkich w zdumienie i pokieruje Bucky'ego tam, gdzie diabeł mówi dobranoc.

Autor: Grzesieg G.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz