Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 18 lutego 2016

362. Skrzydła u ramion

Skrzydła u ramion

James ma swój cel.
A nawet kilka. Umówić się z Lily, zdobyć puchar quidditcha, zaostać aurorem... Kiedy dochodzi do masowych pogromów mugolaków, priorytety Jamesa ulegają zmianie. Najwyższa pora dorosnąć i wziąć sprawy w swoje ręce.
Syriusz nienawidzi swojego dziedzictwa.
Ma dość tego, że ludzie postrzegają go przez pryzmat nazwiska. Najchętniej zacząłby życie od nowa, z dala od wystawnych przyjęć i szemranych interesów. W miejscu, gdzie tak znaczy tak, a nie znaczy nie.
Remus walczy z własnym demonami.
Jest odmieńcem. To cud, że znalazł kilku przyjaciół, którzy zaakceptowali to, że co miesiąc zmienia się w potwora. Dopóki jest w Hogwarcie jego przemiany są kontrolowane i nie musi martwić się przyszłością. Co zrobi kiedy nadejdzie czas, aby opuścić mury szkoły? Przecież nikt nie zatrudni wilkołaka...
Lily ma jasny plan na przyszłość.
Chce skończyć Hogwart i zacząć pracować jako uzdrowicielka. Tam przyjmują tylko najlepszych. Musi się jeszcze wiele nauczyć i poprawić oceny. Tylko jak to zrobić, kiedy pół szkoły prędzej złamie swoją różdżkę, niż pomoże s z l a m i e?

Autor: Spark

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz