Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 6 marca 2016

374. Liphirium

liphirium

Mimo znaczącego postępu w medycynie, rak nadal pozostaje najbardziej uporczywą chorobą cywilizacyjną. Mało tego, zmutował do tego stopnia, że dotychczas działające środki nadają się tylko do wyrzucenia. Jedyną nadzieją na pokonanie choroby jest Liphirium – kamień filozoficzny w dziedzinie walki z rakiem. Problem polega na tym, że Liphirium to tylko nazwa dla lekarstwa, którego nikt jeszcze nie stworzył.

Dwudziestopięcioletni naukowiec Jack Frost czuje, że jest o krok od znalezienia odpowiedzi. Na drodze do swojego celu spotyka przyjaciółkę z czasów dzieciństwa – blondwłosą piękność, której na imię Elsa. Czy Liphirium okaże się ich wspólnym celem, czy też stanie się jabłkiem niezgody w ich relacji?

Autor: Anayame

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz