Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 9 maja 2016

408. Iskrowładcy - dziesięć punktów do przeżycia

Iskrowładcy - dziesięć punktów do przeżycia

Świat jest jak ogry - ma warstwy. Wyróżnia się z nich przeze wszystkim trzy najważniejsze - tę, widoczną dla nas wszystkich, tę, widoczną dla służb specjalnych i tę widoczną między innymi dla Tamary i Rozalii.
Czym się charakteryzuje ta trzecia?
Magią, moi drodzy.
Rok szkolny zaczyna się, tak naprawdę, tak samo jak u was - rodzice zabierają dziewczyny do Akademii, gdzie zostawiają je w internacie. Uczą się Chemii, Matematyki, Biologii i czego dusza nie pragnie, a musi wiedzieć. Jest tam jednak jeszcze jeden, dodatkowy przedmiot - Iskroznawstwo.
Bowiem w warstwie, na której żyją Tamara i Rozalia, istnieje coś takiego jak magiczne moce, które posiada każdy uczeń chodzący do Akademii. Każdy z nich został obrażony Iskrą, zwaną przez niektórych Bożą, dzięki której nie są do końca normalni. Jako kontrolerzy mogą ujarzmiać niektóre części materii, jak drewno, jako umysłowcy posiadają zdolności podobne do czytania w myślach, a jako wyglądowcy są w stanie zmieniać swój wygląd. Akademia ma ich nauczyć, jak to robić.
Istnieje jednak pewien problem - niektórzy uważają, że to, co można nazwać darem, jest przekleństwem. I trzeba to niezwłocznie wytępić...

Autor: Okej i Asaskame

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz