Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

środa, 6 lipca 2016

423. Hypnotic Girl

Hypnotic Girl

"Do instytutu weszła brunetka z trzema mężczyznami. Miała związane ręce, jeden z mężczyzn trzymał ją cały czas. Dziewczyna dokładnie oglądała miejsce, w którym się znajdowała. Ściany były białe wszędzie wisiały ekrany. Ludzie kręcili się i cały czas pracowali. Brunetka znajdowała się w wielkim budynku z nocnymi łowcami. Nagle średniego wzrostu blondynka podeszła do niej.
- Liv Blackmoor. Witamy w instytucie. Nazywam się Lydia Brandwell. - Liv zmierzyła wzrokiem blondynkę.
- Tak to ja. Nie wiem czemu Clave wezwało mnie, gdyż od sześciu lat. - Liv nie zdążyła dokończyć zdania, okropna i zimna blondynka musiała wtrącić zdanie.
- Zabierzcie ją do pokoju i znajdźcie kogoś kto będzie mógł zostać z nią chwile. - Trzej mężczyźni zabrali Liv do wielkiego pomieszczenia. Pokój był ciemny i mroczny, na ścianach wisiały obrazy, a w jednym z wazonów stały kwiaty."

Autor: Alissa Shadow

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz