Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

piątek, 18 listopada 2016

456. Okłamać los

okłamać los

Los pisze nam różne scenariusze. Raz bywa łaskawy dając jednym bogactwo, talent, czy spokojne życie. Z innymi zaś się droczy przynosząc rozpacz, samotność, konieczność ciągłej ucieczki i nękające co noc koszmary. Co jednak, jeśli kilka osób postanowi okłamać przebiegły los i zawalczyć o swoje szczęście?

„Okłamać los” jest opowiadaniem, w którym troje ludzi postanawia wziąć życie w swoje ręce i zawalczyć o własne szczęście. Nie wiedzą oni jednak, że osiągnięcie tego stanu przez jedno z nich, skutkuje czymś wręcz przeciwnym dla kogoś innego. Przewrotny los niejednokrotnie spłata im figla, chociaż sami są pewni, że udało im się go oszukać. Czy błędne koło kiedyś się zatrzyma? Czy można poświęcić szczęście jednej osoby dla dobra kogoś innego? Czy kiedyś przyjdzie moment, w którym będzie można oszukać los i własne przeznaczenie?

Autor: Kayla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz