Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 31 lipca 2014

63. Skewer

http://or-ever-will-be-fine.blogspot.com

Rose - niepewna szesnastolatka, która nadal przeżywa rozpad swojej rodziny. Po kilku latach przeprowadza się do ojca do Mullingar. Okazuje się, że ma tam ''nową'' rodzinę, z którą nie potrafi się dogadać. W szkole poznaje nowych przyjaciół oraz tajemniczego chłopaka o przezwisku Skewer. Chłopak jest arogancki, bezczelny i tajemniczy. Rose od razu wpada mu w oko. Dziewczyna wcale nie jest zainteresowana Niall'em, ale on nie daje jej spokoju. Ciągłe zaczepki z jego strony są bardzo denerwujące.
Rose powoli przekonuje się do chłopaka, a on zaczyna ją szantażować. Dziewczyna chce się dowiedzieć o nim jak najwięcej, ponieważ zaczyna pociągać ją jego tajemniczość. W końcu dowiaduje się, że życie Niall'a kręci się wokół alkoholu, imprez, nielegalnych interesów i... dziewczyn.
Czy Rose przekona się do niego? Czy Niall wyjawi wszystkie sekrety przed Rose? Czy przyznają się, że są w sobie zakochani?

Autor: Nelly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz