Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 26 kwietnia 2015

192. Zbrodnie nigdy nie zostają przebaczone


Sakura po śmierci rodziców zmuszona jest do ponownej przeprowadzki i zamieszkania ze swoim wujkiem. Pragnie spokoju jednak teraz w jej życiu znów zapanuje chaos, a kłopoty będą pchały się do niej drzwiami i oknami.
Ku kompletnemu niezadowoleniu Sasuke, Suigetsu odkrył jego sekret i teraz szantażuje go, że jeśli tamten nie przystanie na jego warunki, wyjawi go komu trzeba. Sasuke bardzo to nie odpowiada i zrobiłby wszystko, by jego tajemnica została nieodkryta przez nikogo więcej. Z chęcią przystałby nawet na to co proponuje mu chłopak, ale... dołączenie do mafii? To trochę sporo, zważywszy na to, że Sasuke po prostu czuje, że Suigetsu knuje coś przeciwko niemu.

Autor: Erin Sinclaire

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz