Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

193. Tajemnice Olimpu, czyli kiedy Apollo mówi: "jesteś boska!"


Dawno, dawno temu na słonecznej greckiej górze, odbyło się niezwykle ważne dla tamtejszej ludności spotkanie. Zaraz... A może jednak nie tak dawno?
Działo się to ostatnimi czasy na pewnym dosyć wysokim pagórku. Pagórek ten, okryty zieloną trawą i oprószony skalnymi odłamkami, nosił nazwę Olimp. Według legend, to wzniesienie było siedzibą greckich bogów, tytanów, co rządzili ludźmi, a jak wiadomo, w każdej starej historii ziarno prawdy jest ukryte. Tak samo jest i z tą o władcach Ziemi i Nieba. Mieszkają w pałacu, ukrytym gdzieś w zieleni lasów na górze, co sięga ich ukochanych Niebios, z chmurami się stykając.

Autor: Chanelle & Malia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz