Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

czwartek, 18 czerwca 2015

229. Uważaj na trolle


Marcel Sławiński marzy o zmianie statusu społecznego z „czarodziej” na „czarnoksiężnik”, ale nie jest to łatwe, szczególnie gdy lekcję o trollach przerywa mu napad… trolla. Od tamtego momentu nie może pozbyć się nieproszonych gości ze swojego życia, w szczególności wielkich i paskudnych stworów, ale także niepozornej dziewczyny, której jedyna niezwykłość objawia się w ojcu, wierzącym we wszystko, co nadnaturalne. Zresztą słusznie. Okazuje się bowiem, że Marcel nie jest jedyną osobą, na którą czyhają trolle, a Kaja Figlewicz przez przypadek staje im na drodze do tej osoby. A to dopiero początek kłopotów.
W pozostałych rolach: jeszcze więcej trolli, Boże Narodzenie, zła nastolatka, która niestety potrafi czarować, przejścia do Narnii (albo nie), wódka o nazwie „Wódka”, smoki, bandyci, narwani hotelarze i nadużycie czteroliterowego słowa na „d” (i nie chodzi o „dłoń”).

Autor: Moncjusz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz