Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

wtorek, 30 czerwca 2015

234. Rozmowy Międzymiastowe


O czym rozmawiają miasta, gdy ich mieszkańcy jeszcze spokojnie śpią?
Zmowa kilku metropolii sprowadza do Podziemnego Miasta, Chalcedonu, ludzi, którzy - zgodnie z przeznaczeniem - nigdy nie mieli się spotkać.
W Nowym Jorku pewien reżyser postanawia nakręcić film, lecz odtwórczyni głównej roli, znika. Zastąpić ma ją siostra bliźniaczka, która dla roli postanawia nauczyć się życia na ulicy. Pomaga jej w tym nowo poznana dziewczyna.
W tym celu prowadzi ją do Chalcedonu, gdzie od kilku lat mieszka tokijski uciekinier, Wa Tanabe, oraz bogata, podejrzewana o ciemne sprawki rodzina Leitnerów.
Jaki związek ma zaginięcie aktorki z Nowego Jorku z mieszkańcami Podziemnego Miasta? Ile można poświęcić, żeby zaryzykować zmianę przeznaczenia? I dlaczego Londyn macza w tym palce? 

Autor: Hagiri

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz