Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

niedziela, 5 lipca 2015

235. Jaźń Koziorożca


Bóg dał ludziom Jasnych Stróżów. Dał im Anioły, które strzegą ich duchowo. Mentalnie. Ale to za mało, by ochronić człowieczy ród przed ciemnością. Bóg o tym wiedział i dał ludziom nas- Koziorożce. Istoty spod jednego z dwunastu Znaków Zodiaku. Istoty spod gwiazd. My, Koziorożce, opiekujemy się ludźmi fizycznie. Cieleśnie. Nie pozwolimy ich skrzywdzić. Wyjątkiem jest czas, gdy sam Bóg chce zesłać na nich cierpienie i ból. Wtedy odsuwamy się w cień. Lecz potem zawsze powracamy. Nigdy nie zostawiamy ludzi samych. 
Dotąd uważaliśmy, że jesteśmy spod najjaśniejszej z gwiazd. Dotąd sądziliśmy, że jesteśmy na równi z Aniołami. Myliliśmy się. Bardzo się myliliśmy. Nazywam się Alessa, jestem Koziorożcem i ukażę wam prawdziwe oblicze Znaku Zodiaku Koziorożca. 

Autor: Charlie Eileen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz