Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

434. Piekło jest dla bohaterów.

Piekło jest dla bohaterów.

Piekło jest dla bohaterów...
Umorusany, brudny, wygłodniały kurier z Anglii wrzeszczy z bólu za każdym uderzeniem bicza. Ma świadomość, że jest płotką w wielkim morzu; nie wymienią go.
Uśmiechnięta matka śpiewa swojemu synkowi, mając nadzieję, że mały szybko zaśnie i zdąży wyjść do szpitala na spotkanie z łącznikiem. Nie może się spóźnić - grozi to wsypą.
...niebo dla zbrodniarzy.
Wytworny oficer gestapo i jego rok starszy towarzysz kierują się w stronę sztabu w Mamerkach; młodszy z Niemców modli się wniebogłosy i trudno się temu dziwić, zważywszy na szaloną prędkość, do jakiej rozpędzili samochód.
Wykwintny pisarz stawia kropkę na ostatniej karcie propagandowego artykułu, licząc na to, że uda mu się za otrzymane pieniądze wyżywić córkę, a elegancki hrabia walczy z nowotworem płuc i samym Hitlerem...
Po czyjej stronie staniesz?

Autorki: Minami Lady i Maya Reid

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz