Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

poniedziałek, 10 października 2016

448. Parsanarida

Parsanarida

„Parsanarida” to dziejąca się w bliżej nieokreślonych, parastarożytnych czasach historia w klimatach fantasy: przygodowa, obyczajowa, psychologiczno-społecznościowa i językowo-literacka. Królestwo Mortlune jest matriarchalną krainą o kulturze oralnej, wierną tradycjom i charakteryzującą się dość sztywnym układem społeczno-klasowym. Jednakże nadchodzące zmiany – narodziny kultury piśmiennej, nowe prądy filozoficzne, powolny rozpad dotychczasowych struktur, konflikty polityczne – wywrócą dotychczasowy porządek do góry nogami. W tych warunkach odnaleźć się będą musiały trzy młode dziewczyny z najwyższych sfer Mortlune: przyszła władczyni, przyszła główna dowódczyni wojsk i przyszła najwyższa strażniczka zwojów.
Kto lubi polityczne zawirowania, machanie mieczem, mitologię, wątki LGBT, rozmowy o książkach i użeranie się z idealistycznymi ciągotami, powinien tu znaleźć coś dla siebie.

Autor: Ome

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz