Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

wtorek, 24 stycznia 2017

467. Kot w Czerwonym Kubraczku

Kot w Czerwonym Kubraczku

Fujibashi Satsuki mieszkająca w Sendai-Miyagi właśnie miała szczęśliwie skończyć drugą klasę liceum, gdy nagle dotarła do niej okropna wiadomość – przeprowadzka! I to nie na drugi koniec prefektury, ale do oddalonego o ponad 300 kilometrów Tokio!
W nowej szkole Satsuki będzie musiała zmierzyć się ze swoją nieśmiałością, by nawiązać nowe przyjaźnie. A do tego w jej klasie jest chłopak, który przeraża ją już samym swoim spojrzeniem. Mało tego, jak Satsuki będzie się dogadywać z nowym klubem siatkarskim? Czy tęsknota za przyjaciółmi i starym domem nie przytłoczy jej i nie zabierze jej pięknego uśmiechu?

Autor: Anayame

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz