Dział Katalogowy

Znalazłeś się w Dziale Katalogowym IS-u. To tutaj zobaczyć możesz wszystkie zgromadzone przez nas blogi, zmienić informacje dotyczące twojego bloga lub dodać go do katalogu. Masz również możliwość zgłoszenia nowego rozdziału. Jeśli znudzi ci się przebywanie tutaj i zechcesz przenieść się z powrotem na stronę główną IS-u, wystarczy, że klikniesz na nasz button znajdujący się po lewej stronie.

Miłego korzystania!


Załoga IS-u

wtorek, 6 września 2016

443. Wczorajszy dzień

wczorajszy dzień

Cassandra po raz kolejny traci bliską swojemu sercu osobę. Oparciem w tym ciężkim i trudnym okresie staje się Adalind. Wśród przedmiotów, które segregują znajdują coś, co wywraca życie Cassie do góry nogami. Odnajduje stary list… List, który lata taemu został napisany ręką jej zmarłej matki. Jego treść, zmienia całe życie kobiety. To, co zostało w nim napisane, jest dla Cassie ogromnym zaskoczeniem. Nie może uwierzyć temu, co kilkanaście razy przeczytała.
Chcąc odkryć prawdę, prosi o pomoc osoby, którym w pełni może zaufać. Czy Cassandra Fornely odkryje skrywaną przez lata rodzinną tajemnicę? Czy będzie chciała dowiedzieć się prawdy i odnaleźć osoby zamieszane w sprawę sprzed prawie trzydziestu lat?

Autor: Devirose

1 komentarz: